top of page

Hakkımızda

Hayalizdeki ürünün ilk durağı


Toplama ayırma tesislerinden, hurdacılardan ve çeşitli fabrikalardan alınan plastikler, çeşitlerine ve cinslerine göre ayrılır. Cinslerine göre ayrılan plastikler suda yıkanarak parçalanır ve çapak haline getirilir. Hurda-Seçme-Kırma-Yıkama-Sıkma-Kurutma aşamalarından geçerek Granül haline getirilir. üretilen granüller, ikinci ham madde olarak çeşitli fabrikalara sevk edilmektedir.Fabrikamızda üretilen granüller,tekstil sanayinde,otomotivde,inşaat sektöründe ,mobilya sanayinde ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Toplam kalite felsefesini esas alan yönetim anlayışı ve bünyesinde barındırdığı 10 yılı aşkın tecrübesi olan uzman kadrosu ile müşterilerine,çalışanlarına ve iş ortaklarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemek amacıyla kurulmuştur.

Müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit ederek bu ihtiyaçlara en uygun çözümleri müşterisi ile karşılıklı güven ve işbirliği çerçevesinde sunan Dörtler günümüz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanarak ;​

 

 

Dörtler_Plastik_Logo.png

Amacımız
Geri Dönüşüm sektöründe  müşteri odaklı, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve üretim teknikleri ,iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızı deneyimimiz ve sunduğumuz  hizmetlerle birleştirerek müşterilerimize uzun yıllar çalışan kalıplar yaparak kârlılık oluşturmak.

Vizyon - Misyon


Firmamız yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir. Atık plastiğin çevre bilincinin geliştirilerek, ÇÖPE ATILMASININ ÖNLENMESİ, öncelikle katı atıkları taşımak ve bertaraf etmek için yapılan masrafları azaltmakta ve bu bertaraf etme işleminin temininden önce çöplüklerde çalışan insanların sağlığı açısından da fayda sağlamaktadır. Ayrıca, çöpleri bertaraf edecek sistemlerinde doğaya zarar verdiği ayrı bir gerçektir. Atık ve geri dönüş yüzdesini arttırmak için halkın eğitimine önem verilmeli, ilkokul eğitim programı içersinde atık ve geri dönüşüm ilişkisi anlatılmalı ve küçük yaştan itibaren bu terbiyenin verilmesine çalışılmalıdır

Müşteri odaklı yönetim anlayışı ile faaliyet alanlarımızda mühendislik gücümüzü kullanarak kalitesi kabul görmüş ürünler ortaya koymak , müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız tarafından güvenilir ve stratejik bir ortak olabilmek, ülke ekonomisine maksimum katkı sağlamak ve sektöründe global bir üretici haline gelmek misyonumuzu oluşturan temel değerlerimizdir.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı her zaman mutlu eden, bunları yerine getirirken teknolojiyi kullanarak kendisini geliştiren ,girişimci ,yenilikçi ve dinamik bir şirket olmaktır

-Sosyal güvenceleri tam olan çalışanlarının memnuniyetini,eğitimini,gelişmesini ve bağlılığını sağlar.

- Çalışanlarıyla birlikte memleketimizin tabii kaynaklarını çevreye duyarlı bir şekilde değerlendirip ülkemize yarar sağlayıcı faaliyetlerde bulunacak ve sektöründe sürekli gelişip büyüyecektir.

 

Dörtler_Plastik_Logo.png

Hedefimiz
Plastik pazarında yenilik  ve sürekli geliştirme ile,insana ve çevreye saygı prensipleri doğrultusunda ,yaptığı yatırımlar ve oluşturduğu istihdamla   örnek bir firma olmaktır. 

bottom of page